Na úvod musím přiznat, že jsem si dala od psaní na chvilku – dobře, na dlouhou chvilku – pauzu, protože poslední dva měsíce byly doopravdy emocionální smršť (a nekončí to) a já už jsem dostatečně dospělá na to, abych věděla, že někdy je lepší nenapsat nic, než něco emotivního, co mi uleví v danou chvíli, ale za pár týdnů mě to bude parádně mrzet. Ti z vás, co čekali na moji mentální vyzrálost, si mohou teď otevřít lahvinky šampaňského. Taky jsem zaskočená. Slovy Božského Káji „To jsem opravdu nečekal…“ Ale falešnou skromnost stranou - já jsem toho nečekala kila… Dostala jsem se ven. Nikdy jsem nebyla ten typ, co chodí s partou na únikové hry, ale po téhle mě asi chce v týmu každý. Dneska, když jsme všichni tak nějak ukolébáni příměřím a ještě jsme doopravdy nepocítili nedostatek ropy (ano, bude hůř), se může zdát odlet z Izraele naprosto banální záležitostí. Ale vraťme se společně na začátek dubna, na Izrael lítají rakety ve dne v noci, blíží se Pesach, Lucio mě st...
O mně se tak obecně ví, že nejsem schopná projít těmi bezpečnostními testy na odhalení botů na webových stránkách. Já obecně moc dobře neinterpretuji pokyny a když na mě vyskočí okno s úkolem Označ všechna políčka, na kterých je cedule , vím, že můžu rovnou hodit ručník do ringu. Protože na některé fotce byla dopravní značka. Ale dopravní značka není přece cedule, je to značka. A co cedule s názvem obce? Vjezd do obce automaticky znamená snížení rychlosti. Je to tedy jen cedule nebo současně i dopravní značka? Což ovšem stejně vede zpět na začátek kruhu, jestli je možné dopravní značku považovat za ceduli nebo ne. A tak propadnu ze značek a cedulí a dostanu další úkol Označ všechna políčka, na kterých je kytka . Ale palma přece není kytka! A tak přístup zamítnutý, odhalili jsme, že jsi robot! Já už jsem si na to zvykla, ale tentokrát jsem se překonala. Už jsem tu zmiňovala minulý týden, že mi Instagram zrušil můj účet o knížkách, který jsem měla asi šest ...